GXS Informacje*

GXS: Światowy lider usług Electronic Commerce,
dostawca szerokiej gamy usług EDI, producent oprogramowania.

In the world of electronic commerce, we bring good things to life

 


Doświadczenie

W miarę jak ludzkość wkracza w XXI stulecie, przedsiębiorstwa na całym świecie zdobywają nowy, globalny rynek. Muszą one szybko i efektywnie wymieniać informacje o krytycznym znaczeniu z klientami, wytwórcami, dystrybutorami i dostawcami na całym świecie. Na naszych oczach rozpoczyna się nowa era handlu. Wokół nas trwa druga światowa rewolucja przemysłowa - informacja dociera z prędkością światła do wszystkich zakątków Ziemi. Postępowe przedsiębiorstwa, poszukujące sposobów na podniesienie produktywności i poprawienie jakości, a jednocześnie rozszerzające swój zasięg, łączą się za pośrednictwem sieci, aby sprostać wymaganiu szybkiego przepływu informacji.
Nazywamy to rynkiem elektronicznym. W samych Stanach Zjednoczonych, w sposób elektroniczny, co roku realizowane są transakcje o wartości przewyższającej 500 miliardów dolarów. Żadna inna firma na świecie, nie może poszczycić się większym doświadczeniem, niż światowy lider w dziedzinie rozwiązań rynku elektronicznego - General eXchange Services.


Od ponad 30 lat koncentrujemy się na dynamicznych rozwiązaniach, modernizując i transformując procesy biznesowe. Dziś zarządzamy największą społecznością użytkowników rynku elektronicznego, obejmującą ponad 40 tys. partnerów handlowych.


Nasze globalne, sieciowe rozwiązanie obejmuje EDI i messaging, usługi Internetu i Intranetu, oraz pełny zestaw aplikacji umożliwiających udrożnienie zarządczych procedur łańcucha dostaw. Pomagamy przedsiębiorstwom w wykonywaniu milowych kroków w dziedzinie podniesienia produktywności zakupów, zarządzania dostawami, logistyki, marketingu i sprzedaży.
Tak, to całkiem nowy sposób prowadzenia interesów. Ale od ponad wieku, przedsiębiorstwa korzystały z innowacyjnych rozwiązań General Electric, zmieniających sposób w jaki żyjemy. Podobnie jak 100 lat temu, gdy General Electric, jako pierwsze głosiło wizję globalnej elektryfikacji, tak teraz General eXchange Services przekształca świat biznesu wprowadzając rynek elektroniczny. To my jesteśmy ekspertami w dziedzinie rynku elektronicznego. Dzięki naszej wyjątkowości, przywiązaniu do idei innowacji i poświęceniu dla klienta, staliśmy się liderem, który zelektryzuje świat.

 


Innowacje

Rynek elektroniczny zwiększa wydajność całego łańcucha dostaw. Innowacje powstające w dziedzinie Internetu, a szczególnie w dziedzinie WWW, są źródłem nowych, ekscytujących możliwości komunikacyjnych. General eXchange Services opracowuje rozwiązania sieciowe, wykorzystujące technologie internetowe, które umożliwią przedsiębiorstwom zawieranie transakcji elektronicznych z dostawcami trzeciego i czwartego poziomu.


Nasza technologia jest innowacyjna, ponieważ spełnia specyficzne wymagania ludzi biznesu. Bez względu na to, czy w grę wchodzi skrócenie cyklu dostawy o 50 procent, obniżenie zapotrzebowania na powierzchnię magazynową o 70 procent, czy dostarczenie towaru na półki sklepowe o trzy dni szybciej, pomagamy przedsiębiorstwom w lepszym i zyskowniejszym funkcjonowaniu.

 


Produktywność i wzrost

Szerokie spektrum produktów i usług oferowanych przez General eXchange Services pozwoli Państwa firmie podnieść produktywność, zwiększyć udział w rynku i uzyskać większe zyski.
Elektroniczna wymiana danych (EDI)


30 lat temu jako pierwsi zastosowaliśmy EDI w biznesie. Również dziś nadajemy ton, stosując aplikacje EDI w celu udrożnienia procesów zachodzących wzdłuż całego łańcucha dostaw. Nowym celem, na którym koncentrujemy wysiłki, jest sprawienie, że rzeczywistością stanie się zastosowanie Web-EDI w globalnej działalności rynkowej.


Jesteśmy największym dostawcą usług EDI w Stanach Zjednoczonych i Europie, oraz numerem drugim w Azji. GXS zarządza największą na świecie społecznością użytkowników EDI, obejmującą ponad 40 tys. partnerów handlowych.

 


Usługi internetowe

Oferujemy wyczerpujące usługi w zakresie Internetu, Intranetu oraz Ekstranetu, począwszy od opracowania strategii, przez projekt systemu, wdrożenie, a skończywszy na bieżącym zarządzaniu, mające pomóc Państwu w rozszerzeniu możliwości systemu przedsiębiorstwa. Dysponujemy również rozwiniętą prywatną siecią TCP/IP, pozwalającą na zarządzanie globalnymi Intranetami i Ekstranetami naszych klientów.

 


Rozwiązania rynku elektronicznego

Rozwiązania rynku elektronicznego oferowane przez General eXchange Services są bardzo poszukiwane, gdyż dzisiejsze przedsiębiorstwa chcą udrożnić procedury zarządzania swoimi łańcuchami dostaw. Nasze wyczerpujące rozwiązania obejmują usługi EDI i Internet EDI, doradztwo w dziedzinie procesów biznesowych, zarządzanie globalną społecznością partnerów handlowych oraz integracja systemów.


Pomagamy przedsiębiorstwom w wykorzystaniu Internetu do udrożnienia procedur zakupowych i polepszenia zarządzania dostawami. Rezultatem są skrócone czasy cykli zaopatrzeniowych, obniżone koszty i ściślejsza współpraca z dostawcami globalnymi.


General eXchange Services pomaga przedsiębiorstwom w mądrzejszym pozyskiwaniu i zarządzaniu danymi handlowymi, co pozwala zredukować powierzchnię magazynową, skrócić cykl wprowadzania nowego produktu na rynek i skrócić czas potrzebny na dostarczenie towaru do miejsca sprzedaży.


Dzięki współpracy technologicznej, możemy pomóc naszym klientom w koncentrowaniu się na zadaniach kluczowych dla powodzenia ich przedsięwzięcia, przejmując odpowiedzialność za całokształt działalności firmy w dziedzinie rynku elektronicznego.

 


Światowy zasięg

W General eXchange Services pracujemy przez 24 godziny na dobę, na całym świecie, oferując Państwu nasze doświadczenie i pomagając w tworzeniu i obsłudze globalnych społeczności Waszych partnerów handlowych.

 


Rynki

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa muszą myśleć strategicznie i przewidywać zmiany na silnie konkurencyjnym rynku, który nie istniał jeszcze 10 lat temu.
General eXchange Services pomaga swoim klientom w reagowaniu na te nowe wyzwania, dostarczając rozwiązania nastawione na indywidualne potrzeby, bieżące tendencje i specyficzne wymagania kluczowych gałęzi gospodarki. Rozwiązania koncentrujące się na potrzebach poszczególnych branż, dopasowane są do wymagań przedsiębiorstw operujących na następujących rynkach:

  • Wytwórczym
  • Zaawansowanych technologii
  • Sprzedaży detalicznej
  • Służby zdrowia
  • Bankowości i usług finansowych
  • Transportu międzynarodowego
  • Telekomunikacyjnym
  • Użyteczności publicznej

Naszym celem jest zwiększenie wydajności Waszego przedsiębiorstwa, zwiększenie ego udziałów w rynku oraz zapewnienie satysfakcji Waszym klientom. Właśnie dlatego każdy z naszych produktów opracowany został z myślą o potrzebach Waszej gałęzi gospodarki.


Dzięki globalnej obecności koncernu General Electric, 30-letniemu doświadczeniu, potwierdzonej pozycji lidera w świecie rynku elektronicznego i niezrównanej zdolności do świadczenia naszym klientom usług o najwyższej wartości, znajdujemy się na dogodnej pozycji, by pomóc Państwa przedsiębiorstwu w efektywniejszej i ekonomiczniejszej pracy, właśnie w chwili, gdy wchodzimy w XXI stulecie.

 

Wejdź na strony GXS (ang)

* Opracowane na podstawie materiałów informacyjnych firm: GXS oraz General Electric

W celu poprawnego funkcjonowania witryny, używamy plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.