GXS referencje

 

Chrysler Corporation

Chrysler Corporation, lider przemysłu motoryzacyjnego, poszukiwał rozwiązania pozwalającego na zredukowanie kosztów prowadzenia papierowej dokumentacji handlowej i kosztów dodatkowych, przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności działań. Wybór padł na GE TradeWebT, produkt General Electric Information Services, umożliwiający elektroniczną współpracę z Chryslerem, firmom zaopatrującym go w towary niezwiązane bezpośrednio z produkcją, np. materiały biurowe. GE TradeWeb to najważniejszy krok na drodze do postawionego sobie przez Chryslera celu, jakim jest całkowite wyeliminowanie papieru do roku 2000.

 


Danone International Brands

Groupe Danone jest jedną z największych firm w branży żywnościowej na świecie, reprezentującą tak znane marki, jak Evian, Lu, Jacobs, Lea and Perrins, Galbani, czy Danone. Danone International Brands (DIB), oddział koncernu odpowiedzialny za eksport, chciał zoptymalizować przepływ informacji pomiędzy przedstawicielstwami w 65 różnych krajach i 48 różnymi przedstawicielstwami narodowymi. Chcąc pomóc firmie DIB w wymianie strategicznych i ściśle tajnych informacji dotyczących nowych i istniejących produktów, General Electric Information Services opracowało produkt Electronic Catalog, wraz z multimedialną bazą danych i oprogramowaniem użytkownika. General Electric Information Services opracowało również rozwiązanie internetowe, pozwalające firmie DIB na przyspieszenie wymiany informacji pomiędzy pracownikami.

 


China Telecom

Chcąc pomóc w rozwoju rynku elektronicznego w Chinach, General Electric Information Services podjęło współpracę z Tandem Computers, wspomagając China Telecom w tworzeniu pierwszej krajowej sieci EDI w Chinach, kraju o największej liczbie ludności na świecie. Sieć o nazwie ChinaEDI jest obsługiwana przez Biuro Komunikacji Elektronicznej przy Ministerstwie Poczty i Telekomunikacji i łączy 13 systemów EDISwitch w 13 miastach Chin. ChinaEDI oferuje usługi EDI chińskim bankom, organizacjom rządowym i przedsiębiorstwom prywatnym, umożliwiając im udział w rynku elektronicznym.

 


JCPenney

JCPenney to przedsiębiorstwo o wartości 21 miliardów dolarów, prowadzące sprzedaż detaliczną i współpracujące z blisko 6 tys. dostawców. Jako że JCPenney jest czołową firmą w branży, zauważono tam potrzebę usprawnienia jej działalności, czego efektem było nawiązanie współpracy z General Electric Information Services, jako partnerem EDI. W przypadku JCPenney, wykorzystanie EDI w kontaktach z dostawcami oznacza potężne skrócenie czasu wprowadzania danych i zmniejszenie ilości błędów powstających podczas przepisywania. JCPenney doprowadziło także do ogromnego wzrostu produktywności, dzięki wyeliminowaniu ręcznej pracy przy fakturach i zleceniach zakupu. Ostatecznie, dzięki redukcji kosztów i ilości błędów, JCPenney może zapewnić swoim klientom wysoką jakość usług i satysfakcję.

 


Barclays Bank

Barclays Bank PLC to wiodący dostawca usług bankowych dla wielonarodowych korporacji i instytucji finansowych w głównych ośrodkach finansowych świata. Od ponad 15 lat, General Electric Information Services współpracowało z Barclays Bank, opracowując nowe, bezpieczne rozwiązania bankowe. Dziś wspólnie budujemy historię naszej owocnej i pełnej innowacji współpracy, pracując na polu finansowego EDI i poszukując dalszych możliwości w świecie rynku elektronicznego.

 


Orient Overseas Container Line

Orient Overseas Container Line Limited (OOCL) świadczy międzynarodowe usługi transportowe, zatrudniając flotę ponad 30 kontenerowców pływających na więcej niż 21 liniach. Oprócz tego, OOCL obsługuje w pełni zintegrowaną lądową sieć transportową. OOCL zdobyło sobie reputację globalnej, zintegrowanej, kontenerowej firmy transportowej, świadczącej usługi na całym świecie. Zdobycie takiej renomy możliwe było dzięki najwyższej jakości usługom, jakie OOCL mogło dostarczyć swoim klientom, łącząc swoją wewnętrzną infrastrukturę informatyczną z usługami rynku elektronicznego, oferowanymi przez General Electric. Jako partner handlowy, General Electric zapewnia bieżące wsparcie operacyjne i zarządza należącą do OOCL siecią rozległą w systemie UNIX klient-serwer, obsługującą ponad 2000 stacji roboczych na całym świecie.

 

Wejdź na strony GXS (ang)

W celu poprawnego funkcjonowania witryny, używamy plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.