GXS

Największym na świecie dostawca usług EDI czyli firmą, która zajmuje sie przesyłaniem dokumentów EDI jest Global-eXchange-Services wywodząca się wprost z przedsiębiorstwa General Electric - firmy założonej przez Thomasa Alvę Edisona, słynnego wynalazcę i businessmana. Jej potęga i nieograniczone niemal możliwości gwarantują najwyższy możliwy standard usług. W Wielkiej Brytanii 67% wszystkich użytkowników EDI korzysta z usług sieci TGMS, należącej do GXS.


Firma Global-eXchange-Services świadczy swoje usługi przez sieć autoryzowanych partnerów wewszystkich niemal krajach Świata - tak zwanych National Service Providerów. Takim partnerem General Electric na rynku polskim jest firma EDISON S.A.. Użytkownicy produktów i usług GXS, mogą przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, korzystać również z usług Help Desk, stanowiącego część globalnej organizacji wsparcia technicznego, obsługującej klientów za pośrednictwem 40 centrów serwisowych na całym świecie. W Polsce świadczą tę usługę specjaliści z EDISON S.A. - Global-eXchange-Services National Service Provider.


Więcej o Global-eXchange-Services i EDISON S.A. mogą Państwo dowiedzieć się w dziale Dostawcy technologii.

W celu poprawnego funkcjonowania witryny, używamy plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.