EDISON

 

EDISON S.A. jest firmą operatorską działającą w sektorze Electronic Commerce, oferującą swoje usługi dla sektora B2B. W grudniu 1996r. z firmą General Electric Information Services (poprzednia nazwa firmy GXS) została podpisana umowa licencyjna umożliwiającą firmie EDISON, na zasadzie wyłączności, działanie na terenie Polski w charakterze Narodowego Operatora Usług Elektronicznej Wymiany Danych (EDI). Stworzona do realizacji usług EDI sieć EDIson została uruchomiona w roku 1997. Od tego czasu EDISON S.A., bazując na wiedzy i doświadczeniu General eXchange Services, w sposób aktywny tworzy społeczność EDI w Polsce, oferując szerokie spektrum produktów i usług EDI dla handlu, bankowości, administracji i transportu, w coraz większym stopniu stosując do tego technologie internetowe.


EDISON S.A. oferuje bogatą gamę oprogramowania EDI, spełniającego potrzeby szerokiego grona użytkowników. Począwszy od wieloplatformowych, zintegrowanych pakietów przeznaczonych dla przedsiębiorstw małej i średniej wielkości, przez różnorodne rozwiązania komunikacyjne, aż po kompleksowe rozwiązania EDI dla dużych, rozproszonych organizacji. Pakiety usług zaprojektowane zostały z myślą o każdym aspekcie elektronicznej wymiany danych, począwszy od doradztwa i planowania, poprzez kompleksową obsługę klienta, a skończywszy na rozwijaniu elektronicznej społeczności dostawców i klientów.

 

Zapraszamy do odwiedzenia witryny EDISON S.A..

W celu poprawnego funkcjonowania witryny, używamy plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.